اطلاعیه استاندار مبنی بر تعطیلی تمامی دانشگاه ها

اطلاعیه استاندار خراسان رضوی مبنی بر تعطیلی تمام ادارات، سازمانها ، مراکز آموزش عالی و مدارس

استاندار خراسان رضوی در اطلاعیه ای با اعلام سه روز عزای عمومی روز شنبه مورخ 15/12/94  تمام ادارات، مراکز آموزش عالی و مدارس شهرستان مشهد را تعطیل اعلام کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، بر اساس این اطلاعیه، علی رضا رشیدیان ضمن تسلیت ارتحال عالم ربانی، مجاهد نستوه و بزرگ خادم  حرم رضوی مرحوم آیت الله واعظ طبسی روز شنبه 94.12.15 را در شهرستان مشهد مقدس تعطیل عمومی اعلام کرد.
در این اطلاعیه آمده است؛ با عنایت به نقش و سهم بزرگ و بی بدیل آن بزرگوار در تاریخ مبارزات ملت ایران و استان های شرق کشور و مدیریت فوق العاده ی آن فقید در تولیت آستانقدس رضوی و به منظور بزرگداشت ارتحال آن مرحوم فردا شنبه 94.12.15  تمام ادارات، مراکز آموزش عالی و مدارس در شهرستان مشهد را تعطیل اعلام می شود.
در این اطلاعیه با دعوت از عموم شهروندان ، زایران و مجاوران ، ائمه ی عزیز جمعه و جماعات و علمای حوزه های علمیه، اساتید، مدیران، کارمندان، فرهنگیان و روسای سازمان ها و نهادها، کسبه،  بازاریان و اصناف دعوت نمود در مراسم تشییع و خاک سپاری آن فقید سعید که ساعت 9 صبح روز شنبه از محل میدان شهدا به سمت حرم رضوی برگزار می گردد شرکت کنند و قدرشناسی خود از خادمان صدیق کشور را در عالی ترین شکل ممکن به منصه ظهور برسانند.
 

دریافت فایل

جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴