تمديد مهلت ثبت نام و انتخاب رشته دوره هاي کاردانی

سازمان سنجش اطلاعیه ای در خصوص تمديد مهلت ثبت نام و انتخاب رشته دوره هاي کاردانی منتشر نموده است که به شرح ذیل می باشد:

پيرو اطلاعيه مورخ 97/03/06 و همچنين انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب‌رشته در پذيرش دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غير دولتي- غيرانتفاعي سال 1397، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان مي‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (97/03/12) براي ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده كه متقاضيان بتوانند با توجه به ايام تعطيل پيش رو تا پايان روز يكشنبه مورخ 97/03/20 نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمايند. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي، به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و درج كد رشته محل هاي انتخابي خود در پذيرش دوره هاي مذكور اقدام نمايند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب كدرشته محل‌هاي تحصيلي اقدام نموده‌اند، مي‌توانند در صورت تمايل تا تاريخ فوق، نسبت به مشاهده و يا ويرايش كدرشته محل‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند.

 


لازم به ذکر است موسسه آموزش عالی خردگرایان مطهر در رشته های حسابداری بازرگانی - گرایش حسابداری (5495) و نرم افزار کامپیوتر (2309) در مقطع کاردانی دانشجو می پذیرد.

دریافت فایل

پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷