رزرو اینترنتی غذای دانشجویی

به همت اموردانشجویی،فرهنگی موسسه خردگرایان مطهر از تاریخ 4 آذر 96 رزرو غذای دانشجویی به سورت سیستمی و در پورتال دانشجویی انجام می پذیرد

دانشجویان متقاضی می توانند با مراجعه به پورتال دانشجویی خود و شارژ حساب تغذیه، در روز های مورد نظر اقدام به رزرو غذای خود نمایند.


راهننمای رزرو:
مرحله اول: مراجعه به پورتال دانشجویی ، قسمت مالی ، پرداخت الکترونیک و در قسمت مورد پرداخت از لیست کشویی موجود گزینه “خدمات دانشگاه(تغذیه) “ را انتخاب و بعد از انتخاب درگاه بانکی ملت و مبلغ مورد نظر برای شارژ ، بر روی دکمه ” پرداخت الکترونیکی“ کلیک نموده و روند پرداخت را کامل می نمائید. (با توجه به اینکه قیمت هر پرس غذا دانشجویی 2500 تومان می باشد، پیشنهاد می گردد میزان شارژ حساب متناسب با این قیمت و ضریبی از آن باشد)
مرحله دوم: از منوی های اصلی سمت راست پورتال وارد منو تغذیه شده و رزور را انتخاب کنید و بعد از مطالعه و تایید قوانین و مقررات سیستم تغذیه (فقط برای اولین بار مراجعه) به جدول رزرو غذا در هفته وارد می شوید .
مرحله سوم: در قسمت مربوط به روز مورد نظر برای رزرو غذا سلف را اتخاب نموده تا غذای آن روز برای شما نمایش داده شود با انتخاب غذا و وارد نمودن تعداد غذای درخواستی( حداکثر 2 عدد)و زدن دکمه تایید رزرو در پاین سمت چپ جدول ، رزرو خود را نهایی نمائید.

دریافت فایل

یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶